Bibione Spiaggia

VENETO - Itálie

Část Bibione nazvaná Bibione Spiaggia je centrální částí letoviska, které má všechno, co má nabízet moderní letovisko. Jsou tu nejen krásné pěší zóny s fontánami a s mnoha restauracemi, bary, ale i obchody všeho druhu. Nejdete zde i Lunapark, dětská hřiště, parky, zeleň, cyklistické a bruslařské stezky. Pobřežní pěší a cyklistická stezka lemuje celou část Bibione Spiaggia. Bibione Spiaggia je vnímána jako velmi rušná část, avšak i v této hlavní části najdete klidná zákoutí a klidné residenční a vilové zóny, kam turistický „hluk“ nedoléhá.

Nabízíme zde všechny typy ubytování. Vícepatrové residence, menší viladomy, vilky a villaggia. Villaggia, tedy prázdninové vesničky, které mají vždy minimálně bazén, ale často i další vybavenost, která uspokojí hlavně rodiny s dětmi, ale nejen ty… Výhodou je také bezplatný servis shuttle busu - pravidelné kyvadlové dopravy (svozu) na pláž a zpět. Tato bezplatná kyvadlová doprava - "SHUTTLE BUS", zvyšuje pohodlí klientů ubytovaných ve větší vzdálenosti od pláže. Shuttle bus jezdí na trase (viz plánek ve fotogalerii) každý den od 8.30 do 19 hod s intervalem 30 minut. Službu mohou využívat jen klienti, kteří mají u naší CK zakoupen plážový servis. Je možné využít zastávek označených v plánku čísly 2 – 8. Každý si najde svou nejbližší zastávku. Pro další, vzdálenější objekty lze samozřejmě využít též této kyvadlové přepravy. Záleží jen na vzdálenosti Vašeho objektu od nejbližší stanice a vzdálenosti objektu od pláže. Vše si lze na místě ověřit a dle Vašeho rozhodnutí v místě zajistit.

Svými rozsáhlými písčitými plážemi s pozvolným sestupem do moře se stává ideálním místem pro rekreaci rodin s malými dětmi, ale též pro klienty, kteří mají rádi pozvolný sestup do moře s jemným prachovým pískem. Bibione Spiaggia nabízí velké sportovní vyžití (tenis, beach volley, minigolf, půjčovny kol, windsurfing, vodní skútry, šlapací loďky, paragliding). U centrálního parkoviště se nachází i velký Lunapark a každé úterý se zde konají trhy. Bibione dostalo prestižní statut lázeňského města. V centrální části Bibione Spiaggia se totiž nachází i velmi dobře vybavené lázně – Bibione Thermae, kde mohou turisté využít mnohé lázeňské kůry

Nezapomeňte, že těm, kteří se v široké nabídce neorientují, velmi rádi poradíme. Nabízíme dalších více jak 60 objektů v Bibione Spiaggia , které nejsou součástí naší nabídky na webu . Nenajdete-li v naší nabídce vámi hledaný a oblíbený objekt (residenci či vilu), tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi připravíme konkurenční nabídku.

 
Bibione  Spiaggia

Bibione Spiaggia - VENETO - Itálie

Hotely a residence - Bibione Spiaggia

Název Typ
HOTEL & APARTHOTEL OLIMPIA *** HOTEL 
Hotel APARTHOTEL HOLIDAY **** HOTEL 
Hotel APARTHOTEL IMPERIAL **** HOTEL 
Hotel BELLEVUE *** HOTEL 
Hotel BEMBO *** HOTEL 
Hotel DANIELI *** HOTEL 
Hotel EXCELSIOR *** HOTEL 
Hotel GERMANIA *** HOTEL 
Hotel HOTEL LUNA - ALL INCLUSIVE **** HOTEL 
Hotel SAVOY BEACH HOTEL & THERMAL SPA ***** HOTEL 
Villa CASSIOPEA RESIDENCE / VILLAGGIO 
Villa DARGILLA RESIDENCE / VILLAGGIO 

[ zpět ]

 

Partneři: