Fotogalerie - Villaggio MARE PINETA

Casalborsetti – Ravenna - EMILIA ROMAGNA

díky ochraně přírody a zákazu výstavby je villaggio Mare Pineta zcela ojedinělým místem, který ocení všichni, kteří hledají krásné a klidné prostředí divoké přírody. villaggio. Casalborsetti je vzdáleno cca 10 km od města mozaiky – Ravenny.

Villaggio je obklopeno velkým borovicovým hájem, dlouhým přes 10 km. Komplex je od písečné úzké divoké pláže vzdálen cca 200 m, kde je jen omezený a malý prostor s klasickým plážovým servisem.

Villaggio nabízí veškerý komfort pro turisty: bazény o celkové ploše 4.500 m2 (včetně dětského a klasického olympijského - 50 m), sportoviště (tenis, minifotbal, volleybal, lukostřelba, dále pak bar, restauraci, pizzerii, obchod s potravinami, prádelna, dětský miniclub a samozřejmostí jsou animační programy. Nabízíme dvoupodlažní byty stejné velikosti TRILO 6-8, které jsou ve zděných vilkách. Každý byt má předzahrádku a verandu vybavenou zahradním nábytkem. V přízemí se nachází manželská ložnice, obývací pokoj se dvěma dvoulůžkovými divany, sociální zařízení se sprchou a plně vybavená kuchyňka. Atypické je, že do horního patra se jde po venkovním točitém schodišti. V 1. patře dvoulůžková ložnice, balkon a sociální zařízení bez sprchy. Je možné si zajistit i stravování formou polo nebo plné penze. Krásné a příjemné místo pro rodiny s dětmi a pro ty, kdož hledají více přírody než klasický turistický konzumu, při zachování veškerých klasických turistických služeb uvnitř areálu. Za tím se dá dojet do blízké krásné Ravenny či do jiných okolních letovisek...

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio MARE PINETA - Casalborsetti – Ravenna - EMILIA ROMAGNA

Villaggio MARE PINETA - Casalborsetti – Ravenna - EMILIA ROMAGNA

 • bar

  bar

 • barbecue

  barbecue

 • dětské hřiště

  dětské hřiště

 • dětské hřiště

  dětské hřiště

 • hřiště pro psy

  hřiště pro psy

 • hřiště pro psy

  hřiště pro psy

[ zpět ]

 

Partneři: