Fotogalerie - Vila COSTANZA

Lignano - FRIULI - VENEZIA GIULIA

vila COSTANZA se nachází cca 70 m od pláže a jen pár minut chůze (cca 600 m) od centra Lignano Sabbiadoro. V blízké (cca 150 m) residenci ANTARES je klientům k dispozici bazén, dětský koutek. Vila je tvořena pouze 4 klimatizovanými byty (2 byty v přízemí a 2 byty v 1. patře). Nachází se v klidné části a je obehnána soukromou zahradou s piniemi (pouze pro tyto 4 byty) a nabízí byty velikosti TRILO 6, který se skládá:
Byt COSTANZA č. 1 – byt v přízemí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, ložnice s manželskou postelí a další třílůžková ložnice (samostatné lůžko + palanda) 1 sociální zařízení.
Byt COSTANZA č. 2 – byt v přízemí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, myčkou a s rozkládacími 2 lůžky, ložnice s manželskou postelí a další dvoulůžková ložnice (bez palandy) 1 sociální zařízení.
Byt COSTANZA č. 3 a 4 – byty v 1. patře, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, ložnice s manželskou postelí a další třílůžková ložnice (samostatné lůžko + palanda) 1 sociální zařízení. Byty v přízemí mají vydlážděnou terasu se předzahrádkou vybavenou zahradním nábykem a byty v 1. patře mají prostorný balkon / terasu opět vybevené zahradním nábytkem. Výhodou je vybavenost tolik žádanou mikrovlnnou troubou a TV-sat.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Vila COSTANZA - Lignano - FRIULI - VENEZIA GIULIA

Vila COSTANZA - Lignano - FRIULI - VENEZIA GIULIA

[ zpět ]

 

Partneři: