Fotogalerie - Residence MARCO POLO

Lignano - FRIULI - VENEZIA GIULIA

vícepodlažní residence MARCO POLO se nachází v části zvané Lignano Sabbiadoro, v ulici Longomare Trieste 156. Je v ideální poloze přímo u pláže, přímo u promenády a v pěší vzdálenosti od centra (cca 500 m). Navíc je residence MARCO POLO vybavena bazénem pro dospělé a děti, takže je ideálním místem pro rodiny s dětmi. V objektu je též WiFi příjem internetu.

Nabízíme byty ve velikosti MONO 4, BILO 4-5 a TRILO 6 osob.
Byt MONO 4 - garsoniera, která má v nice manželskou postel a palandu, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Byt BILO 4 má složení: manželská ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem a kuchyňským koutem.
Byt BILO 5 má složení: ložnice s manželskou postelí, nika se dvěma lůžky nebo palandou nebo rozkládacím dvoudivanem nebo vysouvacím lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem.
Byt TRILO 6 má složení: ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem a kuchyňským koutem. A všechny typologie apartmánů mají vlastní sociální zařízení, kávovar, mikrovlnnou troubu TV/SAT, klimatizaci, balkon a k dispozici 1 parkovací místo.

Možnost vyžádat si zdarma jedno místo pro loď v přístavu. V mimosezóně možnost nástupu v libovolných termínech.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence MARCO POLO - Lignano - FRIULI - VENEZIA GIULIA

Residence MARCO POLO - Lignano - FRIULI - VENEZIA GIULIA

[ zpět ]

 

Partneři: