Residence GREEN MARINE

Silvi Marina - ABRUZZO

Residence přímým vstupem na pláž (bez přecházení silnice) sestává z oploceného prostoru a celkem šesti dvoupatrových budov s velkou udržovanou zahradou. Residence Green Marine sousedí s residencí Ismare / Le Palme. Residence je vzdálená 400 - 500 m od centra a 300 m od promenády. V blízkosti se nachází řada obchodů, barů a restaurací. Nabízíme byty v 1. a 2. patře ve velikostech Mono 3, Bilo 4/5 a Trilo 6/7. Některé byty Trilo 6/7 mají 2 sociální zařízení. Možnost parkování uvnitř komplexu. Speciální zvýhodněná nabídka delších turnusů.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence GREEN MARINE - Silvi Marina - ABRUZZO

Residence GREEN MARINE - Silvi Marina - ABRUZZO

Autobusová dopravaVýhodná cenaVhodné pro rodiny s dětmiCykolotrasyAerobicŽeleznicePro invalidyDomácí zvířataMoře 50 m

Pláž, vzdálenost:

0 - 70 m, pláž jemně písčitá s pozvolným sestupem do moře

Vybavenost:

ubytování v pěkně vybavených bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, byty v přízemí s terasou a byty v patře s balkonem.

Stravování:

vlastní, možnost dokoupení snídaně, polopenze, plné penze s docházením do blízké restaurace

Sport:

na pláži beach volley, v blízkosti tenisové kurty a minifotbalové hřiště, posilovna, vodní sporty, šlapadla, jízda na kolech a kolečkových bruslích

Další zařízení a služby:

parking před residencí zdarma nebo parkovací místa uvnitř komplexu (za závorou - otevírání na čip) za poplatek 

Výlety:

Atri, Lanciano, L´Aquila, Scanno, Sulmona, Penne, národní park Gran Sasso, Aquapark Onda Blu v Tortoretu, Roma (Řím), Ascoli Piceno, San Benedetto d.T., výlet lodí podél pobřeží, Aquaviva Picena, Tortoreto


Ceník ubytování - Residence GREEN MARINE

Ceník - Residence GREEN MARINE - Silvi Marina - ABRUZZO

CENA ZAHRNUJE: ubytování (na 7 či 14 nocí dle tabulky) v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, všechny spotřeby, finální úklid, parking, plážový servis do 29.6. a od 31.8. přímo pred rezidencí, česky hovořící delegát a další vybavení viz text v barevné části katalogu, kauce (nevyžaduje se)                  
CENA NEZAHRNUJE: stravu, ložní (350,- Kč) a koupelnové prádlo, garáž (1.750,- Kč / týden), příplatek za druhé soc. zař. 1.00 - 3.150,- Kč/byt/týden), plážový servis 1.700,- Kč od 29.6. -27.7. a 2.990,- Kč 27.7.-31.8., přistýlka 1.000,- Kč (kde je možná), dopravu, pojištění, případná turistická daň (viz strana 3 v ceníku nebo všeob. podm. na webu)

[ zpět ]

 

Partneři: