Residence ALKANTARA

Giardini Naxos (Taormina) - SICILIA

Velmi oblíbený a zcela ideálně umístěný prázdninový komplex Alkantara splňuje všechna očekávání těch, kteří si přejí strávit dovolenou poblíž nejkrásnějšího města Sicílie - Taorminy. Leží totiž pouhých 8 km od jejího centra, kam pravidelně jezdí místní linková doprava (zastávka se nachází 700 m od recepce) a 1,5 km od centra proslulého turistického městečka Giardini Naxos se světoznámými vykopávkami. Nově vybavené apartmány jsou umístěny v moderních budovách obklopených středomořskou vegetací. Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných bytech s klimatizací i topením zdarma ve velikostech mono2 a bilo 4 osoby.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence ALKANTARA - Giardini Naxos (Taormina) - SICILIA

Residence ALKANTARA - Giardini Naxos (Taormina) - SICILIA

Letecká dopravaVýhodná cenaVhodné pro rodiny s dětmiČisté mořeŽelezniceDomácí zvířataKlimatizaceBazénAnimaceGolf

Pláž, vzdálenost:

750 m, organizovaná i volně přístupná, písčitá s oblázky

Vybavenost:

ubytování v pěkně zařízených bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, verandou s výhledem na moře, klimatizací, topením

Stravování:

vlastní, možnost přikoupit si polopenzi (nutno objednat předem, úhrada v CK).

Sport:

bazén se slunečníky a lehátky (až do vyčerpání míst), 2 tenisové kurty, dětský koutek, v červenci a srpnu je pro hosty připraven také animační program.

Další zařízení a služby:

restaurace, pizzerie, bar, TV sál, recepce s bohatou nabídkou výletů, minimarket, parkoviště

Výlety:

Palermo, Taormina, Etna, Cap


Ceník ubytování - Residence ALKANTARA

Ceník - Residence ALKANTARA - Giardini Naxos (Taormina) - SICILIA

CENA ZAHRNUJE: ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, všechny spotřeby, ložní a koupelnové prádlo, závěrečný úklid, bazén se slunečníky a lehátky (Alkantara), parking (Alkantara), klimatizaci nebo topení, animace v červenci a srpnu (Alkantara), dětský koutek (Alkantara), další vybavení viz text v barevné části katalogu                        
CENA NEZAHRNUJE: stravu (Alkantara možnost v místě zakoupit snídani či polopenzi), denní úklid, WiFi, dopravu, plážový servis (možnost zajkoupení i s odvozem u resd Alkantara na soukromou pláž zdarma), pojištění, česky hovořícího delegáta (možno zakoupit si jeho služby 500,- Kč / os. pobyt), kauci 100,- €, výlety (Etna polodenní 33 €, Syracusa polodenní 45 €, Liparské ostrovy celodenní 66 €), případná turistická daň (viz strana 3 v ceníku nebo všeob. podm. na webu)


PŘÍPLATKY:  snídaně 160,- Kč, polopenze 470,- Kč, vždy za osobu / den
SLEVY - jen Alkantara:

  • sleva pouze ze stravy: děti do 6 let zdarma; děti 6-12 let 50 %
  • 7=6 v termínech do 6.7. a od 8.9. (nelze kumulovat se slevou za včasné objednání)

[ zpět ]

 

Partneři: