Fotogalerie - Villaggio ONDA

LAZIO - Anzio (Tor San Lorenzo)

villaggio se nachází nedaleko pláže (200 m), skvělých pěších cca 200 m od (ne příliš atraktivního) centra lokality Tor San Lorenzo a cca 8 km od města Anzio. Tor San Lorenzo je administrativní součástí městečka Ardea, leží pod stejnojmennou věží (Tor neboli torre = italsky věž), jež patří mezi nejstarší obranné věže regionu Lazio. První zmínka o ní pochází již z roku 1074, kdy ji cituje bula papeže Řehoře VII. mezi majetky římské baziliky Sv. Pavla. Věž utrpěla značné škody bombardováním za 2. světové války.
Dnes je Tor San Lorenzo populární a rychle rostoucí rezidenční zónou, jež za svůj rozmach vděčí jednak touze Římanů po odpočinku na čerstvém vzduchu, jednak poptávce z řad cizinců. Tor San Lorenzo leží v rovinaté krajině a disponuje širokou pláží z jemného světlého písku. Skvělá kombinace dovolené u moře v levných apartmanech spolu s poznáváním Říma. Je to vhodné místo pro rodiny s dětmi, ve vybavenosti je bazén pro dospělé a děti se slunečníky a lehátky, recepce, bar restaurace, minimarket, dětský park, animační a zábavní program, minimarket a obchůdek. Je zde i bohaté sportovní vyžití stíněná dráha pro bocce, multifunkční hřiště; za poplatek plážový volejbal a osvětlený tenisový kurt.

Villaggio apartmany ve zděných bungalovech velikosti BILO 4 (26 m2) se složením čtyřlůžková ložnice (4 samostatná lůžka), kuchyň, sociální zařízení, veranda. Nevýhodou je absence kuchyňského nádobí. Výhodou je také i možnost ubytování se malým psem, což bývá v této oblasti problém...

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio ONDA - LAZIO - Anzio (Tor San Lorenzo)

Villaggio ONDA - LAZIO - Anzio (Tor San Lorenzo)

 • beach volley

  beach volley

 • bocce

  bocce

 • parking

  parking

 • parking

  parking

[ zpět ]

 

Partneři: