Apartmany v Bibione – kompletní přehled

Bibione - VENETO

 

Jednotlivé apartmány (detailní info) najdete v kapitolách věnovaných konkrétní čtvrti Bibione (Pineda, Spiaggia, Lido dei Pini, ...).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Apartmany v Bibione – kompletní přehled - Bibione - VENETO

Apartmany v Bibione – kompletní přehled - Bibione - VENETO

Autobusová dopravaVýhodná cenaVhodné pro rodiny s dětmiV.I.P.CykolotrasyAerobicŽelezniceLázněPro invalidyDomácí zvířataMoře 50 m

Pláž, vzdálenost:

0 – 1.000 m, jemně písčitá s pozvolným sestupem do moře

Vybavenost:

ubytování v bytech vybavených s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením a další dle tabulky

Stravování:

vlastní

Sport:

dle tabulky bazén, hřiště s umělým povrchem na minifotbal, v blízkém Lignanu golf, na pláži beach volley, šlapadla, kanoe, windsurfing, jízda na kolech a kolečkových bruslích, aerobic, další tenisové kurty v okolí

Další zařízení a služby:

zdarma kyvadlová doprava – shuttle bus ze vzdálenějších objektů na pláž (viz plánek umístěný vpravo nahoře - na kliknutí se otevře v čitelném provedení), parkoviště, garáž, krb a další dle tabulky, klimatizace, pes, výtah atd na dotaz.   

SHUTTLE BUS  - KYVADLOVÁ PŘEPRAVA

Od sezóny 2006 je v provozu bezplatná kyvadlová doprava - "SHUTTLE BUS", která zajišťuje  svoz klientů ze vzdálenějších rezidencí na pláž a tím zvyšuje pohodlí klientů ubytovaných ve větší vzdálenosti od pláže. Shuttle bus jezdí na trase (viz  plánek) každý den od 8.30 do 19 hod s intervalem 30 minut. Službu mohou využívat jen klienti, kteří si u naší CK zakoupí  plážový servis. 

Je možné také využít zastávek označených v plánku čísly 2 - 8. Doporučujeme pro tyto objekty označené v našem ceníku na opačné straně čísly:

 • 4 - Olympia, Achille
 • 5 - Aceri
 • 6 - Oasi
 • 7 - Loriana
 • 8 - Quadrifoglio
 • 9 - Azzurro
 • 10 - San Siro
 • 13 - Azalee
 • 32 - Elena

Viz plánek umístěný vpravo nahoře - na kliknutí se otevře v čitelném provedení.

Pro další objekty (shora neuvedené) lze samozřejmě využít též této kyvadlové přepravy. Záleží jen na vzdálenosti Vašeho objektu od nejbližší stanice a vzdálenosti objektu od pláže. Vše si lze na místě ověřit a dle Vašeho rozhodnutí v místě zajistit.

CENY OBJEKTŮ

od 3.990 Kč za byt a týden, kompletní ceník viz odkaz níže na této stránce, ... Ceny objektů v Bibione Spiaggia a v Bibione Pineda, které nenajdete v tomto ceníku, Vám sdělíme na požádání.

VÝLETY: 

- Venezia  500,- Kč + 13 Euro / os.
Trieste + Miramare + Aquilea 500,- Kč / os.
Caorle 300,- Kč / os.
Venezia - ostrovy Murano, Burano, Torcello  500,- Kč + 15 Euro / os.
Verona 600,- Kč / os.
Padova 500,- Kč / os.
Castelmonte 500,- Kč / os.
Grado + Aquilea  500,- Kč / os.
Portogruaro 250,- Kč / os.

Další výlety najdete zde na samostatné stránce.

DOPRAVA:

Autobusová doprava je zajišťována v ceně 1.990,- Kč tam i zpět - jednosměrná jízda 1.500,- Kč (odjezd Praha - nástup kdekoliv po celé ČR možný za příplatek) luxusní Karosou s klimatizací, barem a TV. V případě náhradní dopravy z důvodu poruchy si vyhrazuje dopravce a cestovní kancelář právo přistavení jiného typu autobusu. Nabízíme možnosti výletů  (viz nabídka výše) které je možno zakoupit v naší kanceláři.

ROZVOZ A TAKÉ SVOZ (!!) KLIENTŮ do apartmánů včetně jejich zavazadel zajišťuje CK CICALA (týká se klientů s autobusovou dopravou organizovanou přímo CK CICALA). V ceně není zahrnut slunečník !!!! Doporučujeme pro Vaše pohodlí na pláži si jej jako v minulých letech zakoupit. Cena je uvedena nad tabulkou v samostatném okně.

Zlevněné first minute ceny platné do 28.2., po tomto datu se zdraží o 15-20 %
NOVINKA: Plážový seris je již zahrnut v ceně všech objektů !!!

V nabídce: Animace, baby club, kterou lze využít pouze ve Villaggio MARCO POLO vedené pod číslem 5 je skvěle vybaveným villaggiem se všemi komforty, které může prázdninový resort nabízet: k kromě velmi kvalitně vybavených bytů je k dispozici bazén pro dospělé a děti, dětský koutek, animační program, baby club, snack bar s rychlým občerstvením, vláček vozící klienty, WiFi připojení atd.

MOŽNOST DOKOUPENÍ DALŠÍHO PLÁŽOVÉHO SERVISU NAVÍC ZA CENY

 • 12.5.-1.6. ... cena 1.400,- Kč na týden
 • 1.6.-7.9. ... cena 1.800,- Kč na týden 
 • 7.9.-21.9. ... cena 1.800,- Kč na týden

Kompletní ceník

 • kompletní ceník naleznete ZDE

[ zpět ]

 

Partneři: