Fotogalerie - Villaggio NETTUNO

Bibione Lido del Sole - VENETO

villaggio NETTUNO je oplocený areál, který leží cca 450 m od pláže, v ulici Via delle Nazioni. Leží na rozhraní Bibione Spiaggia a Bibione Lido del Sole. Umístění bytů villaggia zaručuje klid. V ceně pobytu je též rozvoz a svoz na pláž a větší vzdálenost od pláže je tedy klientům kompenzována touto skvělou službou, která tak villaggio NETTUNO dostává do souboru ubytovacích kapacit nacházejících se „jen pár kroků" od pláže... Villaggio NETTUNO je tvořeno řadovými vilkami, které mezi sebe uzavírají bazénem a s oddělenou částí dětského bazénku.

Nabízíme byty velikosti BILO 4, TRILO 6. Byty Bilo se nachází v 1. patře, byty Trilo pak v přízemí nebo a každý má k dispozici balkon nebo předzahrádku. Každý byt má parkovací stání a je vybaven TV-sat, klimatizací, venkovním krbem (Trilo), pračkou (na dotaz). Všechny byty mají plně vybavenou kuchyňský kout a sociální zařízení.

Složení bytů
BILO 4: v 1. patře s balkonem, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. dvoulůžková ložnice (manželské lůžko).
TRILO 6: v přízemí, terasa s předzahrádkou a s venkovním krbem, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. 2 dvoulůžkové ložnice (1 manželská a druhá s oddělenými lůžky bez paland).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio NETTUNO - Bibione  Lido del Sole - VENETO

Villaggio NETTUNO - Bibione Lido del Sole - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: