Nabídka zimních zájezdů do Itálie, Francie, Rakouska a všech Alpských středisek
Republika San MarinoItalská restaurace Cicala Trattoria

ITÁLIE léto 2020

 

 

Jako CK specializovaná na oblast Itálie Vám již po 30. sezónu nabízíme letoviska a zimoviska ve všech regionech Itálie v hotelu i v apartmánech. Tolik oblíbená Itálie a zejména apartmány v Itálii jsou cílem stále většího počtu českých turistů. Velmi žádané jsou destinace pro rodiny s dětmi jako Bibione, Caorle, Gargano, Rosolina Mare, Sardinie, ale i lyžařské zájezdy či pobyty v apartmanech a hotelech do italských Alp a další, také zde nabízíme převážně apartmány.

Bibione, Sardinie, Sicilie, Gargano? kamkoliv v Itálii....

Chcete průzračně čisté moře na Garganu, na Sardinii či jinde? Nebo místa s dopravou, kterou zajišťujeme zejména do Bibione, Caorle, Gargano, Rosolina Mare a do mnoha dalších míst. Samozřejmě nejen tato místa, ale nabízíme pobyty po celém pobřeží, ve všech regionech Itálie. Pokud se rozhodujete zda je lepší objednat letní pobyt v apartmanu v Bibione, Caorle či Gargano, nebo Sardinie, tak neváhejte a vstupte na naše stránky, kde jsou jednotlivé lokality popsány. Pokud vám ani informace o apartmánech a letoviscích uvedené na našich stránkách nedají přesný obrázek, neváhejte se dotázat specialisty na letní dovolenou v Itálii – pracovníků cestovní kanceláře Cicala... Jsme Váš spolehlivý partner od roku 1990!

 

Již 30. sezóna

Váš partner pro Itálii od roku 1990

MAPA VALE D'AOSTA PIEMONTE LOMBARDIA TRENTINO ALTO ADIGE FRIULI - VENEZIA GUILIA VENETO LIGURIA SARDINIE SICÍLIE UMBRIA LAZIO ABRUZZO MOLISE MARCHE TOSCANA EMILIA ROMAGNA PUGLIA BASILICATA CALABRIA CAMPANIA

Partneři: